«82 «швидкі» на 100 бригад»

«82 «швидкі» на 100 бригад», — Найдан розповів про критичну ситуацію з автомобілями екстреної допомоги в області.

В області функціонують 100 бригад швидкої медичної допомоги. За 2016 рік ними здійснено близько 400 тисяч виїздів. Наразі склалася критична ситуація із забезпеченням діючих бригад автотранспортом. Області потрібно мати 162 спеціалізованих автомобіля, а в наявності 131. З них 20 потребують негайного списання, 29 мають термін експлуатації більше 10 років, тому реальними для експлуатації є 82 автомобілі на 100 бригад. Про це повідомив на координаційній нараді в Черкаській ОДА заступник директора департаменту охорони здоров’я Черкаської ОДА Олег Найдан.

– На умовах співфінансування було заплановано забезпечити необхідним спеціалізованим автотранспортом обласний центр екстреної медичної допомоги в кількості 29 одиниць на 2017 рік на загальну суму 72,5 мільйона гривень. За рахунок місцевого бюджету 7,25 мільйона гривень. На сьогоднішній день кошти на придбання автомобілів виділені з обласного бюджету в повному розмірі, з місцевих бюджетів тільки з Канівського району, — сказав Олег Найдан.

Стосовно ремонту станцій «швидких» Олег Володимирович розповів, що у м. Черкаси закладено півмільйона гривень на ремонт Черкаської станції швидкої медичної допомоги, у Драбівському районі виділено 50 тисяч гривень на виготовлення для станції «швидкої» проектно-кошторисної документації на ремонт. У Золотоніському районі завершено ремонт пункту постійного базування швидкої медичної допомоги у Пальмірі, проводиться ремонт станції швидкої медичної допомоги у селі Піщане, на яку виділено близько 200 тисяч гривень. У Чорнобаївському районі завершено ремонт розширеного пункту постійного базування станції швидкої медичної допомоги, на яку було виділено 138 тисяч гивень.

За даними управління охорони здоров’я, виділені кошти на покращення умов бригад швидкої медичної допомоги у Маньківському, Катеринопільському, Монастирищенському, Тальнівському районах.

Залишити відповідь